Військові топографи

Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Форум військових геодизстів, топографів, картографів


  • Нова тема
  • Відповісти

Держгеокадастр оприлюднив Основну державну топографічну карту масштабу 1:50000

Yevhen
Yevhen
Admin


Кількість повідомлень : 1486
Дата реєстрації : 27.12.2014
Вік : 67
Звідки : Українець

Держгеокадастр оприлюднив Основну державну топографічну карту масштабу 1:50000 Empty Держгеокадастр оприлюднив Основну державну топографічну карту масштабу 1:50000

Створювати по Yevhen Сб Січ 29, 2022 9:35 am

Держгеокадастр оприлюднив Основну державну топографічну карту масштабу 1:50000

Держгеокадастр оприлюднив Основну державну топографічну карту масштабу 1:50000 Map-4510

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру в межах реалізації спільного проекту з Картографічною службою Королівства Норвегія організувала створення (оновлення) цифрової топографічної карти масштабу 1:50000 та створення бази топографічних даних на територію України.
Відтепер в «Прозорро.Продажі» доступна аналітика з ключовими показниками за земельними аукціонами В системі «Прозорро.Продажі» стартова вартість земділянок подолала позначку в мільярд гривень Про це інформує прес-служба відомства. «27 січня 2022 року у ході проведення онлайн ZOOM-конференції за темою „Роль та місце Основної державної топографічної карти масштабу 1:50000 для реалізації національної інфраструктури геопросторових даних“ Держгеокадастром, спільно із державними підприємствами „Науково-дослідний інститут геодезії і картографії“ та „Українське державне аерогеодезичне підприємство“, презентовано створену Основну державну топографічну карту масштабу 1:50000 на територію України», — йдеться в повідомленні. Зазначимо, що до проведення онлайн ZOOM-конференції долучились іноземні партнери, представники центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій та фахівці у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності, національної інфраструктури геопросторових даних. «Директор з питань міжнародних послуг Картографічної служби Королівства Норвегія Ганс Крістіан Мунте Каас відзначив професійний підхід українських партнерів та зауважив важливість розвитку цифрових ініціатив та доступності геопросторових даних в Україні», — додають у службі. Підкреслимо, що доступ користувачів до створеної Основної державної топографічної карти масштабу 1:50 000 забезпечено на геопорталі пілотного проекту національної інфраструктури геопросторових даних. Наразі тривають роботи по усуненню виявлених неточностей Основної державної топографічної карти.

Джерело: Agravery.com
  • Нова тема
  • Відповісти

Cьогодні: Чт Лип 07, 2022 11:25 am