LT700H – це повноцінний геодезичний приймач, який дуже простий у роботі. З цим планшетом легко можуть працювати люди не маючи спеціальної геодезичної освіти. На відміну від класичних GNNS-приймачів, планшет більш компактний, легкий, а точність замірів дуже висока.
Для лісової промисловості, LT700H, може застосовуватися під час виконання різних робіт з лісоустрою. Наприклад, він незамінний при проведенні відводів та таксації лісосік, а також для зйомки існуючих кордонів. Як правило, саме під час цих робіт компанії стикаються з цілим рядом складнощів. По-перше, це некоректність даних. Раніше для виділення кордонів лісових ділянок фахівцям доводилося заміряти румби, кути за допомогою рулетки та бусолі. Однак дані, що отримуються таким способом, далеко не завжди були достовірні — для того, щоб досягти точності вимірювання, рулетку потрібно натягувати, а в лісі це не завжди вдається зробити, оскільки заважають дерева і кущі.
Крім того, у старих картографічних планшетах не враховується рельєф місцевості. Це також перешкоджає проведенню вимірювання з високою точністю. Крім того, такий спосіб вимагає від компанії великих витрат — для виміру кордонів за допомогою рулетки та бусолі потрібно залучати одразу трьох співробітників: один йде з бусоллю, другий — з рулеткою, а третій рулетку тримає. Використання планшета LT700H дозволяє досягти високої точності вимірів (похибка становить близько 1,5 см), а також знизити трудовитрати втричі: для роботи з цим пристроєм достатньо лише однієї людини.
Крім того, завдяки RTK-планшету час, необхідний для проведення цих робіт, істотно скорочується. Після збору даних за допомогою LT700H нема потреби повторного відвідування лісосіки, коли в ній проводяться роботи з відновлення лісу. Тож кількість відвідувань лісових ділянок мінімізується.
Планшет створений максимально простим та зручним для користувача. Для своїх клієнтів ЕЛНАВ проводить двогодинне навчання по роботі з пристроєм.
ElNaV - вибір професіоналів!
#ElNaV #LT700H #Кадастр #Фермерство #Землевпорядкування #Топографія #Картографія #Геодезія #GIS #Архітектура #Екологія #Лісоустрій #Лісовіресурси #Facebook #Instagram #Україна